אודות וורק טולס - כלי עבודה וציוד טכני​

אתר למכירת כלי עבודה, ציוד בטיחות וציוד טכני​

חזון האתר

הלקוח במרכז, מתן דגש על חווית הלקוח בפן המקצועי, ברמת שירות גבוה ובמחירים תחרותיים. אנחנו משקיעים מאמצים בשיכלול האתר כל הזמן כדי להנגיש את המידע המקצועי בצורה טובה עם כלים שיאפשרו את בחירת המוצר הנכון במחיר הטוב ביותר.

מי אנחנו

אנחנו חברת מדדים, העוסקת בפיתוח ושיווק דיגיטלי, האתר הוקם כדי להגביר את התחרות בשוק בין המפרסמים השונים בכך שאנחנו מאפשרים לספקים ומפרסמים למכור את מוצריהם באתר גם אם אין ברשותם חנות וירטואלית.

המודל העסקי

האתר הוא פלטפורמה לספקים ומפרסמים המעוניינים לפרסם את מוצריהם ללא הצורך בתפעול חנות וירטואלית ולשם כך הקמנו מספר מסלולים לבחירת הספק / המפרסם כדי לשמור על ריווחיותו תוך שמירה על האינטרס הצרכני.

תפעול האתר

תפעול האתר מתבצע ע”י חברת מדדים החברה הינה ותיקה ומנוסה בתחום הפיתוח והשיווק הדיגיטלי ושומרת על סטנדרט גבוה של חויית המשתמש.

אחריות

האחריות על המוצרים, אספקתם ושילוחם הינה של הספק / המפרסם שממנו נרכש המוצר. לכל מוצר באתר יופיע שם הספק / מפרסם עם פרטי יצירת הקשר שלו. הרכישה באתר הינה רכישה ישירה מול הספק / המפרסם לכן אנחנו מקפידים על אכיפת זכויות הצרכן מול הספקים הרשומים באתר, בכל בעיה בנושא ניתן לפנות אלינו בטופס יצירת קשר 24/7.